Podesty

www.zaawansowanenawozy.pl krzesła ślubne chiavari kołdry

Nie w każdym mieszkaniu można pozwolić sobie na antresolę. Wynika to z oczywistej kwestii. Mieszkanie, w którym można zainstalować rozwiązanie musi być naprawdę wysokie. Jeśli posiadasz mieszkanie o standardowym stropie – nie martw się.

Tutaj też da się ugrać kilka dodatkowych metrów. Można to zrobić za pomocą podestów. Wydaje się bardzo niepozornym i trywialnym wręcz pomysłem. Jednak może zrewolucjonizować twój system przechowywania rzeczy.

Gdzie i kiedy zainstalować takie podesty? Idealnym miejscem będzie miejsce „sypialni”. Łóżko do którego wspina się po małych schodkach wygląda bardzo estetycznie. Dodatkowo optycznie wydzielasz przestrzeń do nocnego odpoczynku. Doskonale wyglądają podesty wykonane z drewna.

A pod spodem zyskujesz dużo dodatkowego miejsca na półki i szuflady. Zmieścisz tam ubrania, pościel, zapasowe ręczniki i wiele innych rzeczy. Wykonanie podobnej konstrukcji jest proste i wykwalifikowanemu cieśli nie sprawi żadnych trudności. Jest także stosunkowo tanie.

Podest może wydzielać także część dzienną – na przykład kanapę, stolik do kawy i telewizor. Nieregularna wysokość podłogi nadaje wnętrzu oryginalnego sznytu i nowoczesnej elegancji.