Zarabiaj na programie partnerskim

https://www.opakowaniaok.pl/89-czystosc-i-higiena http://www.thermofloc-polska.com/

Niewątpliwie programy partnerskie dają blogerom szansę na zarobienie naprawdę dużych pieniędzy. Wysokość zarobku będzie oczywiście zależna od tematyki twojego bloga oraz od liczby jego odwiedzających.

Jak dokładnie wyglądają zatem programy partnerskie prowadzone na blogach? Dzięki programu partnerskiemu blogerzy zarabiają na sprzedaży produktów. Oczywiście blogerzy nie prowadzą działań sprzedażowych, ale są zobowiązani do tego, aby na blogu umieszczać linki, które będą przekierowywały na strony sklepów internetowych.

Jak zatem wyglądają zarobki blogera na takich zasadach? Oczywiście im więcej zakupów przekierowanych z jego bloga, tym większy zarobek. Przy podpisywaniu umowy ze sklepem o programie partnerskim strony umawiają się na wysokość prowizji od sprzedaży, jaka będzie wypłacana blogerowi.

Może ona wynosić od kilku do nawet kilkudziesięciu procent wartości sprzedawanych towarów. Zatem im bardziej wartościowe produkty są linkowane na blogu, tym więcej bloger może zarobić na prowizji od ich sprzedaży.